İSTANBUL
KADIKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
30 Ağustos İlkokulu Müdür Yardımcısı Cemal SARICI´nın annesi vefat etmiştir..
İlçemiz 30 Ağustos İlkokulu Müdür Yardımcısı Cemal SARICI´nın annesi 24/06/2015 Çarşamba günü vefat etmiştir. Cenazesi 26/06/2015 Cuma günü Giresun´da öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhumeye Allah´tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü![30 Ağustos İlkokulu Müdür Yardımcısı Cemal SARICI´nın annesi vefat etmiştir..](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_25155107_kha.png)